"Фабрика вражень" Визначено переможців

2017-04-20

Обласний конкурс книжкових відео оглядів «Фабрика вражень», який організувала обласна бібліотека для дітей – завершено.
У конкурсі брали участь діти і підлітки з усіх областей України віком від 6 до 18 років. Для цього вони створювали відео огляд книги, яку радили почитати одноліткам. Захід організовували з метою залучення дітей і підлітків до читання, розвитку творчих і пізнавальних здібностей у процесі створення власного відеопродукту, формування навичок роботи із сучасними медіа, формування літературних і художніх смаків юного покоління.
Конкурс оцінювало шановне і авторитетне журі за такими критеріями: змістовність, оригінальний сценарій умови зйомки, артистизм конкурсанта, літературна мова, технічна якість відзнятого й озвученого матеріалу, грамотний монтаж та чіткість зображення.
Учасниками конкурсу «Фабрика вражень» стали читачі районної дитячої бібліотеки учениці 8-В класу - Вікторія Рябець, 4-В класу МНВК «Ерудит» - Олександра Готмар та учениця 4-А класу спеціалізованої школи №5 – Наталія Петрук.
Дівчатка представили на конкурс свої книжкові відео огляди. І двоє з них стали переможцями. Це Олександра Готмар у номінації «Креативний підхід» за відео огляд книги В.Нестайка «Пригоди в лісовій школі» та Наталія Петрук в номінації «Читацька харизма» за відео огляд книги Туве Янсон «Країна Мумі-тролів». До речі, Наталія вже вдруге стає переможцем конкурсу «Фабрика вражень», в минулому році вона перемогла у номінації «Маленькі розумашки» за відео огляд книги М.Микицей «Будинок який умів розмовляти».
Ми щиро вітаємо переможців конкурсу, які поїдуть на урочисту церемонію нагородження до обласної бібліотеки для дітей, в травні місяці. Крім того, конкурсантки отримали особливий сюрприз, бо мають змогу виграти професійну фотосесію в бібліотеці, для цього дівчатка візьмуть участь у невеличкому віртуальному челенджі. Тож бажаємо успіху./Files/images/переможці_Фабрика вражень.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 105

Коментарi