Знай і поважай свої права...

2017-06-08

Літо – особлива пора для хлопчиків та дівчаток. Довгі дні сповнені ласкавого сонечка, приємного вітерцю, співу пташок і цікавого дозвілля.
Дитинство – це найчарівніша пора сподівань на здійснення мрій, на щасливе безхмарне життя.
Та саме ми, дорослі, маємо захистити діточок від усіх негараздів на життєвій дорозі. Своєю любов’ю вберегти від страждань, хвороб, особливо війн, що забирають у нас найцінніший скарб – життя.
В дитячій бібліотеці для діток літнього табору «Калинка» ЗОШ №4 проведена година правових знань «Знай і поважай свої права», де бібліотекар розповіла дітям про Конвенцію прав дитини, в якій міститься 54 статті, які регулюють права всіх дітей планети та обов’язки дорослих стосовно неповнолітніх громадян.
Пам’ятаймо, від кожного з нас залежить доля малечі. Тож, закликаємо всіх дорослих щоденно і щомиті зігрівати теплом і любов’ю, ласкою та добром, словом, ніжністю і турботою маленькі серця, щоб вони відчували свою важливість у цьому світі.
Тож, з чарівним початком літа! Нехай мир зійде на нашу землю, нехай всіх діточок зігрівають ласкаві промені сонечка і повсюдно дзвенить дитячий сміх./Files/images/20170608_103430.jpg/Files/images/20170608_103450.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 113

Коментарi