Запрошуємо Вас до Монастирищенської районної бібліотеки для дітей – у казкове місто, де події розгортаються як в чудовому, кольоровому сні, де книга – справжній маг, надзвичайне диво, створене людиною!

Дивіться, тут є «Білосніжка»,
І «Кіт в чоботях» тут стоїть,
Це – «Попелюшка» добра, ніжна,
«Дюймовочка» до нас летить. /Files/images/IMG_2471.JPG

Абонемент для дошкільнят та учнів 1-4 класів, таку назву має цей чудовий відділ, з якого починається бібліотечна «бібліографія» кожного маленького читача. Тут на нього чекають перші книжечки, зустрічі з улюбленими літературними героями, тут можна пограти в ігри, зустрітися з авторами книг, навіть самому спробувати створити казку, написати власну книжку. Барвисті виставки з яскравими книжками для найменших, ляльковий театр «Книга і Лялька» іграшки-саморобки не дадуть занудьгувати, де обслуговує юних читачів бібліотекар Матюшко Олена Олексіївна.

Благословенна та ясна година,
Коли Буквар до рук бере дитина,
Коли читає «Кобзаря» юнак,
Коли Франка «огромнії сонети» підносить дух,
Коли говорять Гете, Шекспір, Міцкевич, Лермонтов, Бальзак.
Д.Павличко

/Files/images/100_2197.jpg

Читачів-учнів 5-9 класів обслуговує бібліотекар Мороз Тетяна Петрівна
Цей відділ, в якому книгу можна отримати додому. І не одну, але не більше п’яти. Абонемент – справжня скарбниця кращих книг для дітей українських і зарубіжних авторів, класиків та сучасників. Тут діє клуб за інтересами «Еколюб», книги за шкільною програмою та література популярних жанрів: пригоди, фантастика, детективи, історичні романи, книги про дружбу і кохання. Улюблені герої дитячих книг «Всі – всі – всі найулюбленіші книжки», «Хрестоматія школяра», «Бібліотека світового бестселера», «Сучасна дитяча проза», «Дівочі історії», «Дивний детектив», «Класні історії», «Для тих, хто не любить читати», «Бібліотека шкільної класики» та інші.

Багато читаючи, ви багато дізнаєтесь.
А чим більше ви дізнаєтеся, тим більше робите нових цікавих відкриттів.
Доктор Сьюз

Читальний зал – це відділ бібліотеки, де книги додому не видаються. Тут зустріне Вас бібліотекар Кучер Ріта Іванівна яка познайомить з найціннішими та найновішими книгами, які є в бібліотеці в одному примірнику. А ще тут до послуг читачів довідковий фонд бібліотеки – енциклопедії, довідники, словники, книги серії «Я пізнаю світ», «Довідкова бібліотека школяра», «Світ навколо тебе», періодичні видання: газети: «Новачок», «Журавлик» та ін., журнали: «Однокласник», «Світ дитини», «Пізнайко» та ін. також сценарії свят і розваг та багато ін.
Коли виявляється, що без книги неможливо вивчити якийсь урок, написати твір, навчитися чомусь важливому, тут вже ніяк не обійтися без читального залу.

Кiлькiсть переглядiв: 297

Коментарi