• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Нові надходження

/Files/images/gifs_101.gifУвага! Нова книга!

Маске, Ульріх Зайчення Стриб шукає друзів [Текст]: [пер. з нім. для дітей дошк. віку / У. Маске; ілюстр. А.Флад. – Х.: Віват, 2016. – 32с.: іл. – (Акварель)
Самому так нудно гратися та стрибати по калюжах! Тому маленький Стриб вирушив на пошуки друга. Та де ж його знайти? Рибка живе у воді, білка – на верхівці дерева, а місяць взагалі мовчки поглядає на нас із небес.
Проте Стриб не полишає надії. Аж ось одного разу до нього у двері постукав особливий гість.
Білий Д. Д. Дивовижні пригоди скіфа Атея. Кн. 1 : Таємниця Щита Таргітая / Дмитро Білий ; [худож. В. Драпак]. – Київ : Книжкова база "Альфа", 2016. – 63 с. : іл.
Білий Д. Д. Дивовижні пригоди скіфа Атея. Кн. 2 : Подорож до Міста Мерців / Дмитро Білий ; [худож. В. Драпак]. – Київ : Книжкова база "Альфа", 2016. – 47 с. : іл.
Перша і друга книги, з запланованих шести, розпочинають серію про пригоди юного скіфа Атея і переносить читача у стародавні часи, коли у наддніпрянських степах вирували бурхливі події, пов’язані з Великим переселенням народів.
Гостросюжетний твір, у якому конкретні історичні події тісно переплетені зі стародавніми легендами і переказами, дозволить читачеві разом з головним героєм роману – молодим скіфом Атеєм – поринути у дивовижний світ небезпечних і карколомних пригод, познайомитися з життям і побутом стародавніх народів, які населяли Україну в античні часи. Книжка для читачів середнього та старшого шкільного віку.
Грімм, Брати Три щасливці [Текст]: улюблені казки: [для дітей дошк. та молод. шк. віку / Брати Грімм; худож. І.В.Пустовалови. – К.: Балтія-Друк, [2017?]:. – 48с.: іл.
У книжці зібрані найвідоміші казки братів Грімм в обробці для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку: Кришталева куля; Король-Жабчик; Три щасливці. Ці казки знайомлять дитину з чарівним світом улюблених героїв і можуть стати першими творами, які дитина прочитає самостійно.
Порхун Ірина. 27 причин читати книгу / І. Порхун. Київ : Агентство по розповсюдженню друку, 2016. – 88 с. : іл.
«Чи так сталося, що тебе не вражає сама ідея читання?» – запитує автор і розкриває таємниці мистецтва прочитання текстів, адже читання і сьогодні є популярним і захоплюючим заняттям. Хоча книга призначена для дітей молодшого шкільного віку, вона стане активним помічником батьків та вчителів. На сторінках видання ви знайдете і список з короткими анотаціями 27 семи книг, які варто прочитати. Прочитавши книги і відправивши відповідні анкети на вказану адресу, дитина має змогу отримати грамоту почесного читача. Тож читаймо і запрошуймо до читання!!!
Гауф, В. Удаваний принц: улюблені казки: [для дошк. та мол. шк. віку] / Вільгельм Гауф; пер. укр. Любов Дерев’янко; худож. Віктор Чайчук, Аліса Чайчук. – Київ: Балтія-Друк, 2016. – 48 с.: іл.
У книжці зібрані найвідоміші казки Вільгельма Гауфа в обробці для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Ці казки знайомлять дитину з чарівним світом улюблених героїв і можуть стати першими творами, які дитина прочитає самостійно.
Винничук, Ю. П. Балакуче яблуко та інші історії: [для дошк. шк. віку] / Юрій Винничук; іл. Юлії Пилипчатіної; худож.-оформ. В. М. Карасик. – Харків: Фоліо, 2016. – 24 с.: іл.
Це четверта книжка із серії казок про веселі пригоди уже знайомих нам двох чеберяйчиків — Гоплі та Піплі. Чи вміє яблуко розмовляти? Хто така Ая і чому вона опинилася в ліжечку Піплі? Як Піпля взимку ласував морозивом? Про це і ще про багато цікавого ви дізнаєтеся, прочитавши книжку відомого українського письменника Юрія Винничука, а кумедні малюнки чудової художниці Юлії Пилипчатіної допоможуть оживити в уяві маленьких читачів цих незвичних героїв.
Грімм, В. Рапунцель: улюблені казки: [для дошк. і мол. шк. віку] / Вільгельм Грімм, Якоб Грімм: пер. укр. Юлія Ференцева; худож. Віктор Чайчук; Володимир Пустовалов, Олександр Ткачук. - Київ: Балтія-Друк, 2016. – 48 с.: іл.
У книжці зібрані найвідоміші казки братів Якоба і Вільгельма Грімм в обробці для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Ці казки знайомлять дитину з чарівним світом улюблених героїв і можуть стати першими творами, які дитина прочитає самостійно.
Вільямс, М. Вельветовий кролик, або Як іграшки стають справжніми: для читання дорослими дітям / Марджері Вільямс; літ. переказ Лілії Задьорної; іл. О. А. Буренкова. – Харків: Віват, 2016. – 32 с.: іл. – (Маленьке диво).
Кожна іграшка — гарна лялька, дерев’яна конячка чи заводна машинка — мріє стати справжньою. Але таке не відбувається за помахом чарівної палички. Вельветовий Кролик одного разу дізнався від старого і мудрого друга таємницю такого перетворення: якщо хочеш стати справжнім, треба, щоб тебе по-справжньому полюбили. Тоді чари дитячої кімнати здійсняться і... трапиться диво.
Винничук, Ю. П. Чеберяйчики Гопля і Піпля / Юрій Винничук; іл. Юлії Пилипчатіної; худож.-оформ. В. М. Карасик. – Харків: Бібколектор, 2016. – 24 с.: іл.
Це перша книжка із серії казок про веселі пригоди двох чеберяйчиків — Гоплі та Піплі. Чеберяйчики давно відомі як персонажі української міфології, але у цих казках ми вперш можемо з ними познайомитися ближче. Гопля і Піпля вирішили збудувати хатку. А що і цього вийшло, дізнаєтеся з книжки відомого українського письменника Юрія Винничук, ілюстрованої чудовою художницею Юлією Пилипчатіною.
Винничук, Ю. П. Перекладанець / Юрій Винничук; іл. Юлії Пилипчатіної; худож.-оформ. В. М. Карасик. – Харків: Бібколектор, 2016. – 24 с.: іл.
Це друга книжка із серії казок про веселі пригоди двох Черебряйчиків - Гоплі та Пиплі. Уже знайомі нам Черебряйчики вирішили запросити гостей та пригостити їх смачнючим пирогом-перекладенцем.
Винничук, Ю. П. Метелик вивчає життя: казка: [для дошк. шк. віку] / Юрій Винничук; іл. Юлії Пилипчатіної; худож.-оформ. В. М. Карасик. – Харків: Бібколектор, 2016. – 24 с.: іл.
П'ята частина про Гоплю та Піплю розповідає, як до садочка, де відпочивали чеберяйчики, залетів великий метелик. Він щойно народився і вирішив якомога швидше вивчити життя, адже він – метелик-одноденка. Чому сонце кругле, а не квадратне? Чому небо блакитне, а не зелене, як трава? Чому, коли нюхати квіти, завжди крутить у носі?.. Чи знайшли чеберяйчики відповіді на метеликові запитання, і які пригоди сталися з ними потім, малюки дізнаються, прочитавши цю книжку.
Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.
Кононенко, О. Коли ще звірі говорили: за мотивами казок Івана Франка: [для дітей дошк. і мол. шк. віку] / Олексій Кононенко; комп. верстка А. Зеленська; іл. Я. Кернер-Вернер. – Київ: ФОП Зеленський В. Л., 2015. – 72 с.: іл.
Збірка віршованих казок «Коли ще звірі говорили» Олексія Кононенка (за мотивами казок Івана Франка). В збірку увійшли казки: Осел і Лев; Мурко і Бурко; Війна між Псом і Вовком; Заєць та Їжак; Королик і Ведмідь; Фарбований Лис; Лисичка-кума; Як Синиця хотіла море спалити; Три міхи хитрощів. Книга ілюстрована Я. Кернер-Вернер. Видання адресоване дітям дошкільного та молодшого шкільного віку. Також ви можете ознайомитися з казкою «Війна між Псом і Вовком», яка опублікована у книзі, в авторському прочитанні Олексія Кононенка
Паулі, Л. Лисичка йде до бібліотеки: для читання дорослими дітям / Лоренц Паулі; пер. з англ.; іл. Катрін Шерер. – Харків: Віват, 2016. – 32 с.: іл. – (Мамине диво).
Ця історія про те, як звичайна лисичка випадково потрапила до надзвичайного світу знань. Як це їй вдалося? Вона просто заскочила до бібліотеки. Мерщій за нею! Адже це так цікаво!..
Заманова Т. М. Отаман Гамалія: оповіді про козац. бувальщину для дітей / Тамара Заманова ; редкол. Г. Б. Мунін [та ін.]; використані картини С. І. Васильківського, Т. Г. Шевченка, І. Ю. Рєпіна [та ін.]. – Київ : Агентство по розповсюдженню друку, 2016. – 87 с. : іл.
Це яскраво ілюстроване видання, написане доступною для дітей мовою, розповідає про отамана Гамалію – мужнього патріота, борця за свободу, захисника рідної землі, рятівника знедолених і скривджених, який був справжнім лідером. Саме він очолював походи козаків проти турків. Під його керівництвом козаки визволяли братів-невільників. Він нічого не страшився. У книзі йдеться про цікаве, сповнене несподіванок, яскраве життя козацького ватажка, оспівується його велетенська сила, оповідається про те, яким турботливим отаманом він був, як по-батьківськи піклувався про своє військо. За це козаки віддячували йому щирою любов’ю. Сміливість Гамалії, його талант воєначальника і відданість козацькій громаді здобули йому славу "на весь світ великий, на всю Україну".
Для читачів середнього шкільного віку.
Топська,Неллі. Дівчина-легенда [Текст] / Неллі Топська .-К.:ТОВ "Книжкова база "Альфа",2016.- 48 с.
Книга розповідає про українську народну співачку Марусю Чурай, ім’я якої стало світлою пісенною легендою. Подробиці її життя оповиті серпанком століть, та люди трепетно зберігають святу пам'ять про незвичайну й талановиту дівчину. ЇЇ трагічна та яскрава доля нікого не може залишити байдужим.
Книга адресована дітям середнього та старшого шкільного віку.
Мацько, Ірина Перехідний вік...моєї мами [Текст]: повість / Ірина Мацько.- К.: ВЦ "Академія", 2016.-128с.
Ніби несподівано до Алі прилетіли її тринадцять. І знову все стало якимось дивним — світ, друзі, події в сім’ї і навіть сама собі. Алю приваблює і насторожує її ж загадкова дорослість. Тіло, погляди, думки і кругозір змінюються так швидко, що обертом іде голова. Її захоплюють нові почуття, бажання, можливості, тривожить внутрішня невизначеність. Багато нових вражень і відчуттів прийшло до неї на порозі дорослості. Несподівано для себе Аля відчула перше кохання, до неї прийшли зовсім не дитячі думки про життя і цінність кожної людини. А ще відкрила смак поцілунку, спробувала спиртне і збагнула, що не завжди щирі наміри керують поведінкою тих, кому віриш.
Стелмащук, Крис Кіт Вікентій і острів скарбів [Текст] / К.Стелмащук, А.Стелмащук; [пер. З пол. С.Колесник]. – Х.: Віват, 2016. – 32с.: іл. – (Акварель)
Вікентій не був звичайним котом. Він був відомим дослідником і винахідником. Кіт мешкав на горищі старого покинутого дому. Якось він знайшов старовинну мапу, на якій було позначено місце, де захований скарб! На Вікентія чекають захопливі пригоди! Чи знайде він загадковий скарб? Кого він зустріне на шляху до скарбів? Отже, вирушаємо в дорогу!
Казки кримськотатарського народу / упоряд. Та пер. Н.В.Кришина. – К.: УкрНДІСВД. 2016. – 128с.: іл.
Захоплюючі казки та легенди, зібрані з різних джерел фольклору кримських татар, знайомлять маленьких читачів з побутом, звичаями багатомільйонного народу України.
Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
Хочеш бути моїм другом? / Крестин Шьоне, Ніна Гунтесрайнер. — Харків : Віват, 2016.
Що робити, коли в тебе зовсім немає друзів, а улюблені іграшки вже не тішать?.. Вирушити на пошуки справжнього друга! Саме так і чинить кумедний пес Джек. Щосили він намагається заприязнитися з кожним, кого зустрічає, але весь час потрапляє в безглузді ситуації. Та Джек не сумує. Справжній друг обов’язково з’явиться та буде радий прийняти тебе таким, який ти є!
Кирпа, Галина Мій тато став зіркою / Г. Кирпа ; худож.-оформ. О. Була. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2015. - 36 с.: іл.
«Мій тато став зіркою» – зворушлива оповідь маленької дівчинки, тато якої загинув на Майдані. Дівчинки, якій важко змиритися з тим, що тато вже не пригорне її міцно-міцно, не малюватиме з нею пастельками тополю аж до неба, не побачить її маленької сестрички. Героїня книжки роздумує про зовсім не дитячі теми: смерть, барикади, гради та біженців. Але полеглий за правду тато світить їй із неба яскравою зіркою…
Шуберт, І. Мій друг пірат: для читання дорослими дітям / Інгрід Шуберт; Дітер Шуберт; пер. з рос. Ольги Пилипенко. – Харків: Віват, 2016. – 32 с.: іл. – (Акварель).
Старий морський вовк, який борознив колись водні простори, ні з ким не хоче дружити.
Та одного разу на даху свого будинку злий і відлюдний пірат побачив маленького хлопчика… Чим закінчиться ця історія?
Гортайте сторінки, милуйтеся прекрасними акварельними ілюстраціями і… нічому не дивуйтеся! Приємного читання!
Шуберт, І. Офелія, або Що сталося з крокодилом: для читання дорослими дітям / Інгрід Шуберт; Дітер Шуберт; пер. з рос. Ольги Пилипенко. – Харків: Віват, 2015. – 32 с.: іл. – (Акварель).
А чи знаєте ви, чому в животі з’являються метелики? Може, це страшна хвороба? Хоч там як, а крокодил на ім’я Джонні не на жарт злякався, виявивши у своєму животі отакий «подарунок».
Першою йому на допомогу поспішила прекрасна бегемотиха Офелія, а за нею і всі інші жителі лісу…
Гортайте сторінки, милуйтеся прекрасними акварельними ілюстраціями і… нічому не дивуйтеся!


/Files/images/винничук ю історія одного поросятка.jpgВинничук Ю. П. Історія одного Поросятка : [казка] / Юрій Винничук ; іл. К. Лавро. – Харків : Фоліо, 2015. – 24 с. : іл.

Це казка про неймовірно спритне Поросятко, яке розвалило королівський палац, перемогло лютих розбійників, а потім стало – подумати тільки! – капітаном піратського корабля! Ну як після цього французький король міг втриматися, щоб не запропонувати йому руку і серце своєї доньки? Тому нема нічого дивного, що цю казку вже полюбили і діти у Франції, а в Україні за нею було знято мультфільм. Пригоди Поросятка ілюстрував чудовий український художник Кость Лавро. І саме з його ілюстраціями ця казка була уже двічі видана в Парижі. Адже «Історія одного поросятка» — без сумніву, найкращий у світі «поросячий» бестселер!
Для читачів дошкільного і молодшого шкільного віку.

/Files/images/воронина л таємне товариство брехунів.jpgВоронина Л. Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9 : пригод. повість / Леся Воронина. – Вінниця : Теза, 2006. – 121 с. : іл.

/Files/images/вороніна л таємне товариство боягузів.jpgВоронина Л. Таємне Товариство Брехунів, або Пастка для синьоморда : повість / Леся Воронина ; худож. В. Штанко. – Київ : Знання, 2015. – 135 с. : іл.

Одного дня звичайнісінький хлопець, життя якого досі було похмурим і буденним, захворів. Проте виявилося, що «хвороба» ця незвичайна, і, якщо чесно, навіть дуже захоплива. Не треба лежати в ліжку, викликати лікаря й приймати ліки, адже ця хвороба – пригодоманія! Перший її симптом – поява дивовижних космічних прибульців, котрі хочуть заразити весь світ вірусом страху. Другий симптом — це коли твої мама з татом і навіть бабуся виявляються супергероями, здатними переноситися в часі й просторі. І третій симптом – це така блискавична зміна подій, що зупинити чи перервати їх неможливо. Та й не варто, адже, перш ніж рятувати світ від прибульців-синьомордів, нашому героєві треба змінитися самому: долаючи страх, пройти небезпечні випробування, навчитися миттєво приймати рішення, від яких залежить доля людства, і головне – завжди бути готовим до неймовірних пригод!
Прочитавши динамічні й захопливі повісті відомої письменниці Лесі Ворониної, ви не лише станете учасниками фантастичних подій, а й зрозумієте, що людина, яка здолала свій страх, може перемогти наймогутніших ворогів. Навіть підступних синьомордів…
Для читачів середнього шкільного віку.

/Files/images/грем к вітер у вербах.jpgГрем К. Вітер у вербах : повість / Кеннет Грем ; пер. з англ. А. Сагана ; іл. В. Качурівського. – Тернопіль : Навчальна книга-Богдан, 2014. – 347 с. : іл.

«Вітер у вербах» – це історія про пригоди Крота і його друзів Ондатра, Видри, Борсука і Жабса написана чудовим шотландським письменником Кеннетом Гремом з надзвичайною теплотою, поетичністю й тонким гумором. Тож і не дивно, що «Вітер у вербах» нині вважається класикою казкової повісті, хоча, як часом трапляється з геніальними творами, спочатку цю повість навіть не хотіли друкувати. І ось вже понад сторіччя вона тішить і дорослих, і дітей та весь час перевидається.
Для читачів молодшого шкільного віку.


/Files/images/гутовська-адамчик дівчата з 13-ї вулиці.jpgГутовська-Адамчик М. Дівчата з 13-ї вулиці [Текст]: роман/ М.Гутовська-Адамчик; пер. з пол. Божени Антоняк.- Львів: Урбіно, 2015.- 240 с.

Ви ще не читали такої відвертої, правдивої та проникливої книжки, де з надзвичайним розумінням описуються проблеми чотирнадцятирічних!
Вічно похмура Агата, легковажна Клаудія й старанна відмінниця Зося - однокласниці, але не подруги. Занадто вони різні! Та несподівано доля зводить дівчат разом. Вони отримують незвичайне завдання - читати вголос їхній однолітці Магді, яка лежить у комі після нещасного випадку. Вражена Агата розуміє, що ця дівчина і є таємничою незнайомкою, яка віднедавна постійно їй снилася! Своїми здогадами вона ділиться із Клаудією та Зосею. Тепер у них є спільна мрія: Магда мусить прокинутися...


/Files/images/дерманський с чудове чудовисько.jpgДерманський О. С. Чудове Чудовиско і Погане Поганисько / Олександр Дерманський ; обкл. І. Сулими ; тит. арк. М. Паленко ; ред. І. Малкович. – Вид. 3-є. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 288 с.
Пригоди Чудового Чудовиська і дівчинки Соні тривають! Улюблений дитячий письменник Сашко Дерманський зумів і Майдан відстояти, і третю частину трилогії дописати! Та ще й яку!.. Блискучі діалоги, живописні характери, природна й багата художня мова яскраво засвідчують, що Сашко Дерманський гідно продовжує літературні традиції наших класиків веселого жанру — від Котляревського й Гоголя до Остапа Вишні і Всеволода Нестайка...
Нова порція смішних, моторошних і захопливих пригод чекає читачів. Погане Поганисько готове звоювати усіх нас, але в сучасній Україні так багато відважних малих і великих героїв, що навіть абсолютне зло не завжди має шанс на перемогу...
Для читачів молодшого шкільного віку.

/Files/images/дронова к сузір’я казок та розповідей.jpgДронова К. Сузір'я казок та розповідей / Катерина Дронова ; іл. О. Скоробагатової. – Київ : Гамазин, 2014. – 62 с. : іл.

Десь там, у далекому та безкрайньому небі, де зірочки складають свої сузір'я – там народжується казка. Вона не має меж мріям і фантазіям, правді та щастю, справжній дружбі й щирим почуттям.
Нові казки Катерини Дронової обов’язково сподобаються маленьким читачам, адже ж вони такі цікаві, веселі й зворушливі.
Для читачів дошкільного і молодшого шкільного віку.
/Files/images/йорт в йорген.jpgЙорт В. Йорген + Анна = любов : роман / Вігдіс Йорт ; пер. з норв. Н. Іваничук ; худож. оформ. А. Стефурак. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. – 154 с.

Книга норвезької письменниці Вігдіс Йорт розкриває перед читачами світ першого кохання, ніжного і соромливого, але в той же час сміливого і безрозсудного. Адже, що може бути цікавішим за першу любов, особливо, коли тобі всього лише десять?
Ганна — звичайна школярка з палким характером, Йорген — новий учень, яким одразу захоплюються всі дівчата класу. Але як Ганні перевершити суперниць і заслужити любов Йоргена? Обмежитись фальшивими любовними листами? А, може, доведеться використовувати радикальні заходи в цій «війні»?
Вігдіс Йорт піднімає проблеми дружби, шкільних стосунків, душевних переживань і виховання. Усі її персонажі — діти різні і цікаві кожен по-своєму. Саме це дозволяє читачеві поринути в історію з головою.
Для читачів середнього шкільного віку.

/Files/images/казки лірника сашка.jpgЛірник С. Казки Лірника Сашка / Сашко Лірник ; іл., дизайн обкл. І. Коршунова. – Київ : Зелений Пес, 2014. – 71 с. : іл. - На обкл. і тит. арк. авт. не зазнач.

Олександр Власюк більше відомий як Лірник Сашко, але знають його і як музиканта гурту "Вій". Лірник Сашко, власне, є сьогодні одним із найбільш відомих складачів та оповідачів казок в Україні.
У “Казках Лірника Сашка” селянський побут тісно переплітається в казаннях із потойбічними витребеньками, веселощі – із зажурою, звитяга – з мудрістю, а козацька слава котиться громами понад тою напоєною дивами, любленою Богом землею.
Видання розраховане на широке коло читачів.

/Files/images/кононенко о барабашка.jpgКононенко О. А. Барабашка та всі інші : про духів добрих і не дуже / О. А. Кононенко ; мал. В. Кононенка ; фото О. Куценка. – Київ : Либідь, 2013. – 123 с. : іл.

Книга "Барабашка та всі інші" – не що інше, як популярна українська демонологія і "духознавство", викладені зрозумілою для дітей мовою. З її сторінок постає загадковий світ живої природи. Казкові сюжети навчають дітей жити в гармонії з довкіллям, поважати старших, цінувати щирість людських стосунків. Текст складається із "короткої біографічної довідки" про кожного духа, тематичних віршиків про нього, а подекуди є вкраплення у вигляді казок./Files/images/лісовий урок.jpgШаповалов С. Лісовий урок : вірші, загадки / Станіслав Шаповалов ; худож. К. Іванова. – Київ : АВІАЗ, 2015. – 32 с. : іл. – На обкл. авт. не зазнач.

«Лісовий урок» – це цікаві вірші і загадки Станіслава Шаповалова про дітей і про тварин. Вони вчать добру, працьовитості, виховують почуття любові та поваги. А казкові сюжети, доповнені яскравими ілюстраціями художниці Катерини Іванової, відкривають двері в світ рідної природи./Files/images/мензатюк з катрусині скарби.jpgМензатюк З. Катрусині скарби: Оповідання/Зірка Мензатюк.- Чернівці: Видавничий дім «Букрек», 2015.-40с.;іл.

Пригоди Катрусі – це сучасні історії про давні народні надбання, які захоплено сприймаються дітьми.
Катруся живе у великому місті, а батьки її – мистецтвознавці. Отже, розповідає одноліткам, як дивно можуть поводити себе звичайні речі та де шукати справжні скарби!
Для читачів дошкільного і молодшого шкільного віку.

/Files/images/росіцький р киця-мандрівниця.jpgРоман Росіцький. Киця- мандрівниця зі старого двору [Текст]/ Р. Росіцький .- К.: АВІАЗ, 2015.- 48 с.: іл.
Веселі пригоди киці для малят.

/Files/images/рудневич м я з небесної сотні.jpgРудневич, Марко. Я З НЕБЕСНОЇ СОТНІ: повість/Марко Рудневич. — К.: А-БА БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. — 182 с.
Герой повісті молодого письменника Марка Рудневича чимось нагадує селінджерівського Голдена Колфілда. 19-річний студент Макс зі Сміли легко й відверто оповідає про своє життя — про навчання, однокурсників, родину, про свою кохану дівчину Іванку, яка вчиться в Києві, а батьки хочуть відіслати її на навчання до Франції... Але стається Майдан, і Макс зі своїм другом-однолітком їде до Києва. Зрештою, це повість про три вирішальні доби на Maйдані. Ви згадаєте все, ви ще раз переживете ті тривожні дні і, мабуть, будете плакати, і ще довго пам'ятатимете простого хлопця зі щирою душею — Макса зі Сміли…

/Files/images/рутківський в ганнуся.jpgДля читачів дошкільного і молодшого шкільного віку.
Рутківський В. Г. Ганнуся. У гості до лісовика : весела пригод. повість / Володимир Рутківський ; іл. І. Ключковської ; обкл. З. Базилевич. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. – 230 с. : іл. – (Обережно: дівчатка!).

Ця повість є продовженням повісті «Ганнуся». Третій «А» подорослішав на рік, проте від того життя його не стало нуднішим. Ще б пак! Хіба можна всидіти в наметі посеред лісу, коли невідомі злочинці попереджають, щоб ви поводилися тихо і нікуди не висовували свого цікавого носа? Хіба можна відмовитися від знайомства з русалкою Ган чи отримання подарунка від зайця?
А ще – відчути вірне плече друга, переконати у своїй правоті невіруючого Хому Назаровича і, звісно, закохатися по самісінькі вуха у прекрасну однокласницю.
Для читачів молодшого шкільного віку.
/Files/images/ференцева ю рахівничка для малят.jpgФеренцева Ю. Рахівничка для малят. [Текст]/
Ю. Ференцева; худож. П. Орловський. – К.: Балтія-Друк, 2014. – 30 с.

Разом з цією книгою ви та ваш малюк матимете змогу не лише читати віршики, а й проведете перші заняття з вивчення цифр. У цьому вам допоможуть яскраві ілюстрації та милі віршики, які перетворять процес читання на справжнє свято.

/Files/images/ягелло й кава з кардамоном.jpgЯгелло Й. Кава з кардамоном : роман / Йоанна Ягелло ; пер. з пол. Б. Антоняк ; обкл. Н. Гайда. – Львів : Урбіно, 2015. – 234 с. : портр.

/Files/images/ягелло й шоколод із чілі.jpgЯгелло Й. Шоколад із чилі : роман / Йоанна Ягелло ; пер. з пол. Б. Антоняк ; дизайн обкл. Н. Гайди. – Львів : Урбіно, 2015. –287 с. : портр.

Польська письменниця Йоанна Ягелло – авторка двох романів про 15-річну Лінку «Кава з кардамоном» та «Шоколад із чилі» – вже добре відома в українському просторі підліткової літератури. У минулому вчителька, нині редакторка видавництва підручників і, до того ж, мама двох доньок, молодша з яких іще вчиться, а старша вже закінчила ліцей, Йоанна Ягелло просто, відкрито, без моралізаторства чи загравання, розповідає про те, що турбує молодь: стосунки в родині, дружбу, закоханість, пошук власної дороги, а ще – право на вибір та відповідальність за нього. І замість із головою тікати в улюблений світ фентезі, пропонує підліткам відчути смак реального життя, а дорослим – згадати свої 15 років. Для читачів старшого шкільного віку.

/Files/images/бакуменко олександр король ринкової вулиці.jpgБакуменко О. Король Ринкової вулиці. Соціальний роман. – К.: «Преса України», 2013. – 232с.
Головний герой роману «Король Ринкової вулиці» Богдан Вогневода, як відтворення сучасних стандартів, з кривої стежки дрібного крадія-правопорушника, кримінального авантюриста виходить на велику вулицю сучасного економічного ринку, великого бізнесу, який у своєму контексті передбачає не завжди чесні правила збагачення будь-якої людини. Нова якість, нове суспільне місце, у якому зрештою опинився головний герой роману, у нинішньому соціумі вважається величезним успіхом для людини і стає для багатьох молодих людей взірцем, навіть прикладом для наслідування у досягненні життєвого успіху.

/Files/images/винник тетяна відлуння нащої хати.jpgВинник Т. Відлуння нашої хати / Т.А.Винник. – Чернівці: Букрек, 2015. – 72с.: іл.
У повісті для дітей «Відлуння нашої хати» розповідається про дівчинку Даринку, якій було сумно самій, тому вона дуже хотіла братика.
Проте, коли Ромчик народився, Даринка засумувала ще дужче, адже увага родини тепер зосереджувалася на малюкові. Життя Дарусі змінюється, коли на старому горищі вона знайомиться із хлопчиком-відлунням на ім´я Талалайко. Зі своїм новим другом Даринка дізнається багато цікавого про тих істот, які заселяють їхній дім, про дружбу і допомогу. З Даринкою і Талалайком трапляються цікаві і повчальні пригоди, після яких дівчинка починає більше цінувати дружбу та батьківську любов. Унікальним у повісті є те, що головний герой Талалайко розмовляє приказками. Це сповнює текст гумором, актуалізує дитячу увагу, робить процес читання цікавим, захоплюючим та повчальним.

/Files/images/грінченко борис казки.jpgБорис Грінченко «Казки» з ілюстраціями юних художників: літературно-художнє видання / Б.Грінченко; упорядник Н.В.Павленко – Верхньодніпровськ: Дніпровець, 2015. – 64с.: іл.
Казки видатного діяча української культури Бориса Грінченко для дітей, ілюстровані юними художниками, будуть цікаві молоді, вчителям і батькам.

/Files/images/грінченко борис твори.jpgБорис Грінченко «Твори» з ілюстраціями юних художників: літературно-художнє видання /
Б.Грінченко; упорядник Н.В.Павленко – Верхньодніпровськ: Дніпровець, 2015. – 48с. Твори видатного діяча української культури Бориса Грінченко для дітей, ілюстровані юними художниками, будуть цікаві молоді, вчителям і батькам./Files/images/есаулов олександр канікули для інформи.jpgЕсаулов О.Ю. Канікули для Інформи / О.Ю.Есаулов. – Кіровоград: Імекс ЛТД, 2013. – 236с.
Здавалося б, химерна мішанина, але це працює і сприймається цілком адекватно.
Так ось, Інформа, люба донечка Великого Процесора, має забаганку провести канікули у нашому світі і через екран монітора свого товариша Сергійка потрапляє у сучасний Київ. Й одразу їй не щастить, бо листування підлітків випадково перехоплює хакер Костик, вирішує зрубити грошенят і разом із недолугими друзяками (чітко за шаблоном жанру) викрадає нещасну спадкоємницю.
Й ось тут починається найцікавіше, бо у гру приходить головний злодій – жахливий комп’ютерний вірус Макровір, такий собі аналог «найбільшого» і «найтемнішого» зла у всесвіті. Знов-таки, за законами жанру, він прагне влади у віртуальному світі, і здобуватиме її будь-якою ціною. Костик і компанія стають його підлеглими, але скоріше можна назвати їх заручниками, бо Макровір мальовничо продемонстрував, яку владу має й у нашому світі над тим, що ми називаємо матеріальним.

/Files/images/зеленська алла поспішаємо до школи.jpgЗеленська, Алла. Поспішаємо до школи. Читайлик: Для дошк. віку / Худож. Н. Журавльова. - Київ: АВІАЗ, 2015. - 48с.; іл.
Навчальне видання для дошкільного віку
/Files/images/ігнатова ната доторкнутися до небес.jpgІгнатова Н. Доторкнутися до небес. – Донецьк: ПП «КД «Проспект-Прес», 2013. – 416с. У книзі «Доторкнутися до небес» читач знову зустрінеться з героями, яких інколи поблажливо називають диваками. Вони різні - кожен зі своїми надіями, переконаннями та прагненнями. Але цих молодих людей поєднує особливе сприймання світу через призму добра і справедливості. Для них дружба — це не лишень пісні під гітару у зоряну ніч чи прогулянки під літнім дощем, це, в першу чергу, здатність прийти на допомогу, не роздумуючи, а ще — порадіти чиємусь щастю, навіть якщо власне серце розривається від болю.
Книга адресована широкому колу читачів, котрі певні, що навіть у сучасному ритмі життя є місце справжнім почуттям.

/Files/images/крюкова тамара зоряний лицар.jpgКрюкова Т.Ш. Зоряний лицар. – Х.: Ранок, 2013. – 432с.: іл.
Він з’явився в повний місяць, лицар з опущеним забралом на примарному коні. Відтоді як він залишив землю, в ньому немає ні зла, ні добра. Його багатства незліченні, як зірки на небі, як сріблясті відблиски місяця на воді. Але горе тому, хто волею долі став його боржником. На будь-кого, у чиїй душі знайшовся куточок для жадібності, чекають суворі випробування…


/Files/images/крюкова тамара кубок чарівника.jpgКрюкова Т.Ш. Кубок чарівника. – Х.: Ранок, 2013. – 384с.: іл.
У книзі об’єднано дві казкові повісті: «Кубок чарівника» і «В’язень дзеркала». Це цікаві чарівні історії, що піднімають питання морального вибору, вірності, дружби, любові, зради, самопожертви.
У гордівниці Злати народився син Гліб. Але зла чаклунка перетворила Агнесу – суперницю Злати – на брата-близнюка Гліба. І тільки Кубок чарівника допоможе дізнатися, хто з братів – син Злати.
За гладкою поверхнею магічного дзеркала живуть люди-відображення. У тому світі все примарно і ніщо не реально, крім небезпек, що підстерігають кожного, хто ризикне перейти межу.

/Files/images/малик галина вуйко йой і страшна велика кука.jpgМалик Г. Вуйко Йой і Страшна Велика Кука: повість / Галина Малик. 2-ге вид., без змін. – К.: Грані-Т, 2013. – 136с., іл. (Серія «Сучасна дитяча проза»).
Кожна дитина любить і має потребу вигадувати – чи якусь історію, чи уявного друга, котрого ніхто з дорослих не може побачити. Фантазія – це те, чого начебто не існує… однак воно все ж є. Вигадка – дуже вимоглива панянка, адже вона хоче не тільки початися, а ще й бути завершеною, цілісною.

/Files/images/недін лариса передчуття свята.jpgНедін Л.М. Передчуття свята: казки та оповідання, вірші і пісні / Лариса Недін; передм. Й.Фиштика; іл. С.С.Грамм, О.С.гордійчук; муз.тексти Л.Й.левченко (Бутуханової). – Київ: Криниця, 2015. – 160с.: іл.
Цей збірник об'єднує кращі прозові, поетичні і пісенні твори Лариси Недін. Вони мов краплинки роси, виграють дивовижними барвами, торкаючись найсокровеннішого - трепетної дитячої душі. У збірці є твори про високу духовність, доброту і людяність, про любов до Всевишнього Творця, до України, до рідних і близьких, до рідної природи.

/Files/images/палійчук олекса іван-космонавт.jpgПалійчук О. А. Іван-космонавт: вірші для дітей дошк. та мол. шк. віку / Олекса Палійчук; худож. оформ. С. Клочко та В. Зайцевої; за авт. ред. – Київ: Боривітер, 2015. – 63 с.: іл.
Вірші Олекси Палійчука вчать любити Батьківщину, рідну мову, виховують гідні людські риси. Його книжка – це багате розмаїття тем і поетичних образів, які допоможуть маленьким читачам зрозуміти, чому треба берегти природу, стежити за порядком у хаті і в класі, бути добрим товаришем. Тут і про нашу столицю, її красу і роль у житті країни, і про Батьківщину, державні символи незалежної України – герб і прапор.
Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку, а так

Кiлькiсть переглядiв: 724

Коментарi